KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16108349
nr 1610 8349
Staffan Kronberg
(f. 1902), Sverige
"Vitsippsäng". Signerad, akvarell, 21x30 cm, yttermått inklusive ram: 48x53 cm
Staffan Kronberg, svensk målare och konsthantverkare, född 1902.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 april 2024
kl 18:47:15
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr
Staffan Kronberg
Läs mer om Staffan Kronberg